Nerf demolisher

• , zakoupeno v almix.cz

• Kvalitní, přesně podle popisku
  • , zakoupeno v Multitoys

• muniční kompatibilita
    • polo-automatická (šetří munici)
    • kompaktní podhlavňový raketomet
    • pevná, solidní konstrukce
    • množství lišt pro modulus doplňky
    • deseti-raný zásobník
    • žádné nedostatky se zatím neobjevily.

Demolischer mě zaujal svým provedením s integrovaným raketometem a dobrou kapacitou zásobníku + muniční kompatibilita (super) a pevná pažba, která drží.

Zatím jej nemám moc dlouho, ale jsem s provedením i kvalitou plně spokojen.

Používá se jednoduše, má velkou rukojeť i spoušť, velké přístupové okno, jen s raketometem je potřeba umět zacházet a nebát se ho. Celá zbraň jde jen těžko udržet v jedné ruce, protože něco váží, ale to je spíše výhoda
    (pro ten správný pocit pořádné zbraně).

Jako všechny ostatní výrobky NERF je vcelku drahý ovšem kvalitní, odolný a spolehlivý. Rozhodně nejde o kuličkovku z čínské tržnice. U šipek platí to samé jsou dražší, ale solidní.

Rozhodně doporučuji, ale spíše pro lidi co už mají nějakou zkušenost. Sám jsem začínal s menšími kusy a doporučuji obdobný postup.

Drobná rada: Tyto zbraně se díky výkonu a munici hodí pro střelbu v domě (nerozbijete ani nezraníte nic) a navíc venku se špatně hledají náboje, které nejsou zrovna nejlevnější.
    S náboji tak ať je najdete.

• , zakoupeno v Prodeti.cz

Věk od
8 let
Určení
pro kluky

S puškou Demolisher 2v1 můžete na cíl střílet dva typy munice! Tato puška bude mítnejvětší sílu, až budete střílet velkými raketami vystřelovanými tlakem až 30 m daleko! Nebo vypustítepříval šipek automatickou palbou. Pokud chcete ohromit kamarády, můžete střílet obojínajednou! Rakety si uložte do odnímatelného zásobníku. S puškou Demolisher 2v1 budekaždé vítězství jen vaše!

Tato pistole vyžaduje pro střelbu 4x baterie 1,5V AA LR6, které nejsou součástí balení.

Věk: 8

3zákazníci nedoporučují produkt

• kvalitní zpracování
    • pěkné barevné provedení
    • silná a rychlá nerfka
    • na dva druhy "šipek"
    • na raketky levnější než tristrike
    • vyšší cena
    • bateriový provoz

radím pohledat ve slevě nebo aspoň s nějakým praktickým dárkem k tomu, nás to sice taky stálo tisícovku, ale dostali jsme zdarma k tomu devět náhradních raketek, takže jsme odcházeli spokojeni, cena blástru tak aspoň spadla na sedm stovek. Jinak vevnitř je to úplný stryfe, takže rychlý a silný a ten granátomet je opravdu supr, dosah je závislý na dítěti, kolik síly do toho dá, tak daleko to doletí (lepší odpalovat s mírným sklonem k obloze) a ta raketka při letu rotuje takže opatrně s křidélky, v balení se nachází dva kusy, jeden se vejde dolů a druhý se dá schovat do otvoru v pažbě pro rychlé dobití

• , zakoupeno v almix.cz

• Kvalitní, přesně podle popisku
  • , zakoupeno v Multitoys

• muniční kompatibilita
    • polo-automatická (šetří munici)
    • kompaktní podhlavňový raketomet
    • pevná, solidní konstrukce
    • množství lišt pro modulus doplňky
    • deseti-raný zásobník
    • žádné nedostatky se zatím neobjevily.

Zatím jej nemám moc dlouho, ale jsem s provedením i kvalitou plně spokojen.

(pro ten správný pocit pořádné zbraně).

S náboji tak ať je najdete.

• pro

• , zakoupeno v Prodeti.cz

• pečlivě zabaleno

dobrá komunikace
    rychlé dodání

• , zakoupeno v Pro dětičky

Spousta kancelarske legrace.

• zatym ji sice nemam ale urcite bude dobra
    • snad se nebude nic zasekavat

bude to moje 3 nerfka takze ma sekani budu zvykly

• , zakoupeno v Pro dětičky

• Splnil dětský sen

OK

• je dobré střílet s tou velkou šipkou je to sranda
    • je celkem přesná
    • s tou velkou šipkou to celkem bolí
    • šipky se zasekávají
    • je strašně velká
    • rychle jse niči obadva druhy střeliva
    • menší šipky vubec nebolí
    • nedostřelí to daleko

myslel jsem si že dostřelí daleko ale moc ne. a taky jsem si myslel jak šipky budou střílet rychle ale moc aji když to je na baterky

• , zakoupeno v Kukacka.cz

Hodnotim na vybornou. Sestaveni jednoduche, po vlozeni baterii vse fungovalo a splnila vsechna ocekavani